EDI-TUR.COM

GPS обладнання

Опис:

BI 820 TREK - чергова революційна новинка ГЛОНАСС / GPS терміналів в лінійці обладнання BITREK ™, яка приходить на зміну BI 868 TREK. Устройство орієнтоване на моніторинг автотранспорту, без необхідності підключення великої кількості спеціалізованих датчиків. При цьому BI 820 TREK вбирає у себе всі кращі можливості версії лінійки BI 9хх TREK. &Nbsp;

Назначення:

Прилад спостереження за рухомими об'єктами "BI 820 TREK" застосовується для вирішення задач навігації, дистанційного управління та контролю за транспортним засобом або іншим віддаленим об'єктом. Прилад контролю предназначено для установки на любой подвижный или удаленный стационарный объект з метою:

В якості середовища передачі даних використовується мережа оператора мобільної зв'язку стандарту GSM 900/1800.

Для визначення координат використовується глобальна система позиціонування «NAVSTAR GPS».

Для визначення руху транспортного засобу використовуються дані, отримані з системи GPS, та дані внутрішньої ацелерометри. Прилад повинен бути встановлений в недоступному для водія місце.

Приладдя не проектоване для роботи на водному транспорті.

Опис і призначення пристрою

Радиотермінал абонентський «BI 868 TREK» застосовується для вирішення задач навігації, дистанційного управління та контролю за транспортним засобом або іншим віддаленим об'єктом.

Радиотермінал має внутрішній літій-іонний акумулятор на 1000мА, що дозволяє «BI 868 TREK», у разі відсутності основного живлення, передавати дані протягом 8 годин (при стандартному режимі роботи).

Наявність вмонтованих GPS / GSM антенн дозволяє добитися максимально скрытной установки на TC.

Радіотермінал призначений для встановлення на будь-який підвісний або віддалений стаціонарний об'єкт з метою:  

В якості середовища передачі даних використовується мережа оператора мобільної зв'язку стандарту GSM 900/1800. Для визначення координат використовується глобальна система позиціонування «NAVSTAR GPS». Для визначення руху транспортного засобу використовуються дані, отримані з системи GPS, і дані внутрішньої ацелерометри.


Прилад повинен бути встановлений в недоступному для водія місце.

Прилад не проектований для роботи на водному транспорті.  

Принцип дії:

Радиотернал в режимі реального часу:

Отримані дані записуються і зберігаються в внутрішній журналі, який реалізується на микросхемі енергонезалежної пам'яті. Цей журнал з заданою періодичністю або події, передається на пульт диспетчера через GSM мережу. Обмін інформацією здійснюється за допомогою GPRS.

Функціонування термінала в режимі «Он-лайн» можливо тільки при наявності покриття мережі сотової зв'язку стандарту GSM 900/1800. Поза зоною покриття мережі GSM Радиотермінал працює в режимі «чорного ящика», тобто записує всю зареєстровану інформацію в енергонезалежну память і передає її при вході транспортного засобу в зону покриття GSM. & nbsp;
© 2017 edi-tur.com Omano edition