EDI-TUR.COM

Про нас

На сьогоднішній день ми є успішним інтегратором рішень в області контролю та керування мобільними та стаціонарними об'єктами. Одним з основних напрямків нашої діяльності є впровадження систем GPS / ГЛОНАСС моніторингу на автомобільному транспорті.

 

 

Сегодня ми представляємо себе серйозною організацією з великим досвідом і чітко відпрацьованими механізмами роботи. При цьому ми постійно прагнемо до розвитку та поліпшенню якості обслуговування. Серед наших клієнтів знаходяться як невеликі підприємства, так і великі відомі компанії.

 

Ми готові запропонувати як готові рішення найпростіших завдань, так і з допомогою передових технологій розробляти систему, що задовольняє саме вашим потребам.

 

Свою місію ми видимо у формуванні системи бездоганного обслуговування наших клієнтів.

 

Ми націлені на створення довгих, міцних, взаємовигідних, заснованих на довірі відносин з клієнтами та постачальниками. Сформувати такі відносини можна тільки в разі застосування системного підходу. Наличие системи дозволяє оптимально використовувати фінансові, матеріальні та кадрові ресурси, забезпечити нормальне та стабільне розвиток будь-якого підприємства. Уже сьогодні ми готові запропонувати нашим постійним клієнтам програму довгострокових партнерських відносин. Головна задача програми - формування сприятливих умов вирішення повсякденних завдань та ритмічності роботи всіх партнерів. Огромне значення для нас мають питання якості поставляемой продукції та послуг.

 

 

Завдяки високій кваліфікації співробітників, у спілкуванні з клієнтами не допускаються випадки некомпетентності, а консультації проводяться на відмінному технічному рівні. Спеціалісти edi-tur.com допоможуть вибрати оптимальну для вашої компанії конфігурацію обладнання, визначитися з необхідним набором послуг і підібрати найбільш зручну форму розрахунку. Система контролю якості дає можливість своєчасного виявлення та усунення негативних моментів при організації роботи.

Головні принципи роботи:

© 2017 edi-tur.com Omano edition